Неприкаяні квіткові павільйони. Нове місце для них тепер шукатиме вже новостворена комісія

Два дні тому мав бути перенесений на інше місце квітковий павільйон перед драматичним театром, але з того часу ніяких змін не відбулося.

А тим часом відповідальність за «скандальний» квітковий павільйон представники міської та обласної рад перекладають один на одного. Зокрема, в міській раді  говорять, що це питання має вирішувати обласна влада, оскільки павільйони стоять на їхній землі, і департамент архітектури ЧМР, – розповідає ВиЧЕрпно.

У той же час заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко запропонував у коментарі журналісту ВиЧЕрпно звернутися з  запитанням щодо подальшого розміщення павільйону біля драмтеатру до представників муніципальної інспекції.

– Запитайте в Анатолія Васильовича (Бондаренка, міського голови Черкас – ред.), чи знайдено нове місце для павільйону. Я ж не керую муніципальною інспекцією. За розподілом службових обов’язків керує цим питанням Геннадій Шевченко (заступник міського голови – ред.), Олександр Давиденко – її керівник.

Нагадаємо, що Геннадій Шевченко раніше коментував цю ситуацію, зазначаючи, що це питання має вирішувати обласна влада і наразі міська влада чекає офіційного листа або доручення від облдержадміністрації.

Також нам вдалося поспілкуватися з  директором департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артуром Савіним.

«Зараз стоїть задача облаштувати всю площу біля драмтеатру. Створена спільна комісія, яка зараз розглядає, зокрема, і питання подальшого розміщення квіткового павільйону. Як тільки воно буде напрацьовано, то його відразу ж представлять. Зараз ці павільйони фактично не по своїй волі стали на те місце, де вони тепер знаходяться, адже на місці, яке їм відведене, проводяться ремонтні роботи. Я знаю, що павільйон обіцяли прибрати, але за умови надання нового місця для його розташування. Зокрема, я вважаю, що в центральній частині міста доцільно розміщати квіткові павільйони, але ж зрозуміло, що вони мають бути іншої структури, більш легші, менші за своїм розміром. Але вони мають бути, а от де конкретно, визначиться згодом», – зазначає чиновник.

Отже, питання щодо квіткового павільйону залишається відкритим, а його власник чекає на нове місце для його розміщення.

http://vycherpno.ck.ua/
черкаси квітковийпавільйон місцерозташування комісія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии