Черкаські школи здобули призові місця на Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2017" (ФОТО)

16 – 18 березня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувається Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu».

Організаторами стали компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Цього року у виставці взяли участь 785 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу (Польщі, Австрії, Швейцарії, Німеччини, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю. Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Переможці конкурсної частини виставки:

Номінація І. «ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ДО ПРОЦЕСУ ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ТА ВИХОВАННЯ ГРОМАДЯНИНА-ПАТРІОТА» – Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Черкаської міської ради – ЗОЛОТА МЕДАЛЬ.

Номінація ІІІ. «СТАНОВЛЕННЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ В УМОВАХ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» – Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради – БРОНЗОВА МЕДАЛЬ.

Номінація V. ПАРТНЕРСТВО ЯК СТРАТЕГІЧНИЙ РЕСУРС ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ – Перша міська гімназія Черкаської міської ради – ЗОЛОТА МЕДАЛЬ.

Робота загальноосвітньої школи №26 "Герої не вмирають" та загальноосвітньої школи №30 "Діяльність школи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання та формування творчої особистості" стали лауреатами виставки.

Школи-1 Школи-2 Школи-3
http://ogp.ck.ua/
черкаси школи міжнароднавиставка призовімісця
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии