Олег Стадник вірить, що Черкаси стануть першим містом в Україні, де запровадять онлайн-запис на прийом до лікаря

Місто Черкаси у 2017 році може стати не тільки єдиним містом в Україні, де вся первинна допомога буде в електронній формі карти пацієнта, але й першим упровадить он-лайн запис на прийом до лікаря. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник.

“Продовження інформатизації міських закладів охорони здоров’я, на цей раз із поєднанням двох міських проектів: електронної карти пацієнта та громадського бюджету. Нагадаю, що одним із переможців міського конкурсу ідей для громадського бюджету став проект он-лайн запису до сімейного лікаря.

Учора провів робочу зустріч стосовно реалізації цієї ідеї. Зважаючи на те, що ми маємо у власності закладів системний продукт інформатизованої електронної карти, з’явилась необхідність узгодження цих ідей. Обговорили підготовку апаратно-технічної платформи, вимоги до Технічного завдання, основні параметри Ескізного проекту та інші речі. Зокрема, переваги запису до лікаря із різних джерел носіїв інформації перед терміналами, необхідність і характеристики веб-порталу.

Найближчим часом все це оформимо в тендерну заявку для можливості укласти договір. Вірю в те, що у 2017 році ми будемо не тільки єдиним містом в Україні, де вся первинна допомога буде в електронній формі карти пацієнта, але і для комфорту і зручності мешканців міста впровадимо першими онлайн-запис на прийом до лікаря”, — написав Олег Стадник.

www.facebook.com
черкаси медицина картипацієнта онлайн-запис стадник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии