Помста, залякування чи попередження? Будинок, де на вихідних стався вибух, є об’єктом спору між екс-нардепом та його менеджером

11 березня в Черкасах за на вулиці Миколи Негоди в одному з домогосподарств стався вибух. За версією правоохоронців, вибухнула граната РГД-5, у результаті чого були пошкоджені транспортні засоби.

Згідно з даними видання “ІнфоМІСТ”, вибух трапився за адресою вул. Миколи Негоди, 32. Саме цей будинок фігурує в майновому спорі між екс-депутатом Олександром Табаловим та його колишнім топ-менеджером, екс-директором ТОВ "Черкасихліб" Оленою Татаріновою.

Згідно матеріалів цивільної справи, яку розглядав Придніпровський районний суд, екс-нардеп вимагав визнати недійсним угоду купівлі-продажу нерухомості, що розташована за вказаною вище адресою. Раніше суд визнав заборгованість Олени Татарінової перед Олександром Табаловим у сумі 1,7 млн грн. Та до цього моменту колишній директор ТОВ "Черкасихліб" устигла перепродати будинок власному сину. 16 січня 2017 року суд відмовив Табалову в задоволені його позову та визнанні договору купівлі-продажу майна недійсним.

infomist.ck.ua
черкаси вибух граната судовийспір табалов.татарінова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии