У Черкасах з’явився 3G-Інтернет

Мобільні оператори lifecell, "Київстар", "Vodafone-Україна" 16 березня запустили в Черкасах мережу 3G. Про це повідомляє інформаційна агенція Інтерфакс-Україна.

Як повідомили інформагентству в прес-службі Українського державного центру радіочастот (УДЦР), відповідні дозволи були отримані операторами в четвер уранці.

Крім того, як повідомляється в прес-релізах операторів, вони приготували для жителів міста акційні пропозиції. Зокрема, lifecell надав користувачам 3 Гб мобільного 3G Інтернету на п'ять днів, "Vodafone-Україна" – 12 Гб 3G Інтернету на період з березня по червень ( 3 Гб на місяць), "Київстар" - 3 Гб 3G Інтернету протягом одного місяця.

До сьогоднішнього дня жителям і гостям Черкас був доступний мобільний Інтернет у стандарті 2G, оскільки для запуску 3G-послуг в обласному центрі було потрібно спеціальний дозвіл Генштабу ЗСУ.

Як повідомлялося, 3G-мережа українських мобільних операторів до теперішнього часу не запущена в одному обласному центрі – Житомирі. Запуск мереж у цьому місті можливий тільки після проведення Генштабу ЗСУ відповідної конверсії частот.

http://interfax.com.ua
черкаси інтернет мобільніоператори 3G
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии