Від прогулянки берегом Дніпра у Черкасах – шок (ФОТО)

Дніпро та набережна в Черкасах потерпають від сміття, яке збирається роками. Такий висновок журналісти видання «Черкащани LIVE» зробили, прогулюючись берегом Дніпра на території міста.

«Водний комфорт: Митничани забудуть про сморід і бруд на Дніпрі» – саме таку статтю на своїй сторінці у Фейсбуці виклав один із депутатів Черкаської міської ради, який, за його словами, опікується мікрорайоном “Митниця”.

Нагадаємо, що 24 лютого завершені роботи по розчищенню протоки між Дніпром та озером на Митниці, які тривали кілька діб. Всі роботи виконані коштом підприємців-спонсорів і організатори запевняють, що відтепер вода стане проточною. Зрештою, і чистішою. Відтак, у літній період тисячі митничан забудуть про сморід, бруд і мікроби. І купатимуться в безпечному місці.

Пррогулянка
Пррогулянка

Затоці й справді стане трішки легше, але проблему, як нам обіцяють, це не вирішить із багатьох причин, одна з яких – сміття. А його, без перебільшення, – дуже багато.

Прогулянка-1 Прогулянка-2 Прогулянка-3

Можливо досить “молитися” на активістів, які кожного року влаштовують суботники та інші акції, спрямовані на порятунок міста від сміття? Час діяти!

Прогулянка-4 Прогулянка-7

Тим часом, по Героїв Дніпра триває капітальний ремонт вулиці, який, за проектом, повинен бути ну просто перевершеним та порадує око черкащан уже найближчим часом.

Варто відзначити, що реконструкцію розпочали у 2016-му році. І ми дуже вдячні за це, але під час прогулянки ми знайшли старий асфальт, який “обережно” купою звалили на пляжну територію. Нагадаємо, що це територія міського пляжу, а не смітник для будівельників.

Прогулянка-8 Прогулянка-9

Ось такий маємо пейзаж, якщо пройтися трішки до вул. Героїв Дніпра.

Прогулянка-10 Прогулянка-11

Переглянувши цю публікацію, Ви побачили справжнє обличчя здобутої “перемоги” над екологічною катастрофою, що склалася в затоці Дніпра у Черкасах. Адже байдужість людей до навколишнього середовища ведуть місто та світ у прірву.

http://live.ck.ua
черкаси дніпро набережна сміття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии