Депутати відкоригували бюджет Черкас на 2017 рік

Черкаські депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017-ий рік. «За» відповідне рішення на своєму позачерговому засіданні висловилася більшість обранців. Ухвалені поправки до головного кошторису міста стосувалися, насамперед, перерозподілу коштів та уточнень кодів функціональної класифікації чи назв об’єктів. Серед них і збільшення коштів для закупівлі нової спеціальної техніки на «ЧЕЛУАШ», – повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Нагадаємо, цьогорічний бюджет розвитку в Черкасах затвердили на рівні 656 мільйонів гривень.

– Нарешті депутати прийняли рішення про уточнення міського бюджету, оскільки його розгляд починали ще на минулому тижні, – прокоментувала директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган. – Тоді проект рішення прийняли і за основу, підтримали й озвучені до нього пропозиції, але в цілому зміни не внесли. Тепер же обранці підтримали узгоджене рішення, відповідно до якого відбувається коригування як загального, так і спеціального фондів. Здебільшого стосується забезпечення асигнуваннями внесків у статутний фонд нашого комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» для того, щоб придбати вкрай необхідну для ремонту та утримання міських доріг техніку.

За її словами, для потреб підприємства обранці спрямували 2,047 млн грн за рахунок зменшення видатків на атракціон «Колесо огляду», 2, 250 млн грн – за рахунок зменшення асигнувань на будівництво «Льодового Палацу» та понад три мільйони гривень за рахунок будівництва полігону твердих побутових відходів.

– Не погодили, окрім того, депутати й рішення виконавчого комітету стосовно зменшення призначень на закупівлю асфальтоукладальника для КП «ЧЕЛУАШ». Це була пропозиція департаменту житлово-комунального комплексу, – зауважила Наталія Володимирівна. – Тож наші комунальники матимуть змогу таки придбати й цю спецтехніку.

У відкоригованому бюджеті Черкас спрямували кошти на закупівлю матраців для лікувальних закладів (зокрема, тих, які торік обладнали новими ліжками).

А ще – депутати узгодили напрямки використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок залишків, які утворилися станом на 1 січня цього року.

Водночас, на цьому ж засіданні, яке відбулося 15 березня, обранці внесли зміни до цьогорічної Програми соціально-економічного та культурного розвитку на нинішній рік.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси міськрада бюджет джуган
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии