Льодовий палац і колесо огляду – нехай почекають!

Депутати “пожертвували” цими об’єктами заради тракторів для “ЧЕЛУАШу”. Черкаська міська рада сьогодні проголосувала за спрямування майже 5 млн грн для купівлі нової техніки комунальному підприємству "ЧЕЛУАШ". Аби забезпечити цю потребу, 3 млн 424 тис грн депутати зняли з будівництва полігону для твердих побутових відходів і ще 2 млн 250 тис грн – з льодового палацу. Про це повідомляє ІнфоМІСТ.

Як пояснив міський голова Анатолій Бондаренко, через тривале здійснення проектної роботи поки що обидва об’єкти не потребують такого великого фінансування, як на них передбачалось раніше.

Крім того, перед цим пропонувалося зняти кошти з атракціону "Колесо огляду". З такою ініціативою виступив депутат від ВО "Черкащани" Іван Сухарьков. Тож із цього об’єкта також було знято 2 млн 47 тис грн на користь КП “ЧЕЛУАШ”.

У коментарі кореспонденту сайту "ІнфоМІСТ" заступник директора КП "ЧЕЛУАШ", а за сумісництвом депутат міськради Станіслав Лукирич розповів, що буде закуплено підприємством за бюджетний кошт. Найбільше коштів – 3,8 млн грн піде на купівлю установки для ямкового ремонту “Airstream”.

“Установка дозволяє одному оператору швидко і ефективно проводити ремонт дорожнього покриття, без спеціальної попередньої підготовки ділянки. Весь процес складається з чотирьох операцій: очищення ремонтованої поверхні від бруду і вологи повітряним струменем, підґрунтовці бітумною емульсією, заповнення ремонтованої ділянки сумішшю щебеню з емульсією і присипка його сухим щебенем. При цьому не потрібно ущільнення катком або віброплитою, що дозволяє відкривати транспортний або пішохідний рух практично відразу після завершення робіт”, – ідеться в описі техніки.

Також комунальне підприємство планує закупити два навантажувачі. Крім того –  один рециклер асфальтобетону та один екскаватор.

Пожертва-1
Пожертва-1
Пожертва-2
Пожертва-2
infomist.ck.ua
черкаси депутати колесоогляду челуаш
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии