Депутатів міськради блокують через “ліберальне” звернення (ВІДЕО)

Черкаська міська рада з третьої спроби таки підтримала звернення до Президента України, Кабінету міністрів і Верховної Ради, – повідомляє ІнфоМІСТ.

Після двогодинного обговорення міська рада підтримала проект звернення, ініційований депутатом від ВО “Черкащани” Павлом Карасем. За останнє запропоноване звернення проголосували всі депутати, окрім “Свободи” та “Самопомочі”. У “Свободі” пояснили таке голосування “розмитістю” проекту рішення.

– Ми проти такого ліберального рішення, – зазначив депутат-свободівець Іван Косенко.

Депутат від “Батьківщини” Роман Діскант пропонував деталізувати проект рішення. Зокрема, додати до проекту Карася вимогу звільнити Авакова та Аброськіна, ввести воєнний стан у зоні АТО і заборонити торгівлю з окупованими територіями. Пропозицію підтримали. Зрештою, після позитивного голосування активісти заблокували на кілька хвилин депутатів у залі.

Як писав “Інфоміст” раніше, міськраді не вистачило голосів на підтримку звернення по блокаді Донбасу. Проект рішення, ініційований фракцією “Свобода”, підтримали лише 19 депутатів. Не підтримали звернення депутати від “Партії вільних демократів”, “Блоку Петра Порошенка” та “Черкащан”. Натомість “за” проголосували депутати від “УКРОПу”, “Самопомочі” та “Свободи”.

Блокада-1
Блокада-1
Блокада-2
Блокада-2
Блокада-3
Блокада-3
infomist.ck.ua
черкаси сесія звернення блокада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии