Черкащани дивуються незрозумілим розкладам руху автобусів (ФОТО)

Розклад руху автобусів, який зовсім не відповідає дійсності, розвісили на автобусних зупинках Черкас, – інформує "Прочерк".

Так, у графіку руху на зупинці «Вулиця Надпільна» зазначено, що автобус №9  ходить з 6.44 до 21.31 з інтервалом 7 хвилин, а автобус №29 – з 6.45 до 21.19 з інтервалом 9-10 хвилин.

Насправді всім, хто користується цими маршрутами, відомо, що навіть у години пік такого графіку не дотримується жоден із цих автобусів, а особливо – №9. Що вже казати про вечір, коли автобус №29 ходить удвічі рідше, ніж вимагається, а автобус №9 – утричі, а то й учетверо. Крім того, на маршруті №9 рух припиняється значно раніше, ніж зазначено у графіку.

Розклад
Розклад

– Повідомляємо, що відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» організація пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування покладається на виконавчий орган сільської, селищної, міської ради відповідного населеного пункту, – зазначив заступник мера Руслан Сотуленко. – Перевірки розкладів руху проводяться працівниками департаменту ЖКК шляхом виходу на лінію та фактичною перевіркою відповідності руху автобусів до затверджених розкладів руху. Відповідальність за недотримання розкладу руху несе перевізник.

http://procherk.info
черкаси маршрутки розкладруху
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии