Директор департаменту освіти інспектуватиме школи без попередження

Про спонтанні візити до навчальних закладів директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин розповів на своїй сторінці у соціальній мережі, – інформують у департаменті. Учора вранці керівник відвідав дві школи та садок. Він переконаний, що така практика значно ефективніша для виявлення та вирішення проблем, ніж кабінетна робота. 

– Як показує практика, незаплановані візити можуть виявити чимало проблем, – написав Ігор Володимирович. – Так, сьогодні зранку побував у двох школах – № 2, № 10 та садочку № 61. Оглянув території, приміщення, цікавився передусім господарськими проблеми. Загалом залишився задоволеним візитами.

У ЗОШ № 2 заступники директора Галина Григорівна та Валентина Олександрівна охоче провели екскурсію закладом. У коридорах і кабінетах затишно, в туалетах - чисто, а ось із утриманням території – складніше. Три гектари ділянки біля школи обслуговує 1 двірник. Забезпечити там порядок на всі сто відсотків, зрозуміло, непросто.

Він зауважив, що за штатним розписом навчальний заклад може мати лише одного двірника та лише при наявності півтора гектара дерев – ще й садівника. Саме тому очільник департаменту вважає доцільним більш активно залучати до облаштування територій школярів: створювати так звані дослідницькі дільниці, ландшафтні куточки.

– Адже це важливий елемент виховної роботи. Квітники та доглянуті газони радуватимуть око і вчителів, і дітей та батьків, – вважає Волошин. – Упевнений, що департаменту варто запропонувати заохочення до такої діяльності.

Крім того, серед проблем проінспектованої школи – "сміттєве питання". Сусідні багатоповерхівки систематично зносять непотріб під паркан школи, що обертається для неї штрафами. Цю проблему Ігор Волошин одразу порушив на нараді з керівниками відділів.

Інспектування-1
Інспектування-1
http://ogp.ck.ua
черкаси департаментосвіти школи інспекутвання волошин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии