Чи буде новобудова на Замковому узвозі? У мерії над цим розмірковують

Протягом 10 робочих днів виконавчий комітет Черкаської міськради надасть відповідь підприємцю Володимиру Зозулі щодо його бажання звести багатоповерхівку за адресою Замковий узвіз, 9/1.

Як уже писав “ІнфоМІСТ”, Зозуля звернувся до міськради з проханням надати містобудівні умови та обмеження щодо будівництва на ділянці 5-поверхівки зі вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення. У коментарі нашому виданню головний архітектор міста Віталій Чернуха зазначив, що поки що вивчає документи.

– Чекаю, коли прийде проектант, і буду з ним спілкуватися, – зазначив чиновник.

За його словами, у мерії є лише дві підстави, які дозволяють відмовити забудовнику у наданні містобудівних умов.

– Перша – це невідповідність генеральному плану, а друга – недостовірно подана інформація. Ухвалюю рішення не я одноосібно. Буде задіяний аж до міського голови. Тому що ми всі розуміємо, яке це місце. І чим воно може повернутися. По зонінг-плану там зона Г-1. Це ділова зона, але там можливе розміщення у вищих поверхах житлової забудови. На першому поверсі – банки, магазини тощо. Той самий варіант, що й за театром, – сказав Чернуха. – До речі, є рішення міської ради про розроблення детального плану території Замкового узвозу. Воно зараз у силі. Над цим працювали два архітектори, зробили свої пропозиції. На тому місці вони запропонували 2-3 поверхи житлової забудови.

Забудова-1
Забудова-1

Чернуха також додав, що містобудівні умови та обмеження надаються згідно з наказом директора департаменту архітектури та містобудування.

infomist.ck.ua
черкаси узвіз замковий новобудова зозуля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии