Учні Черкаської школи № 3 стали переможцями всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій

Учні Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 другий рік поспіль стали переможцями фіналу XVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт», – інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

У цьому році школу та місто представляли учениця 8-А класу Анна Іноземець та випускник 11-А класу Богдан Пронкуров. Чемпіонат проводився у Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. За підсумками проведення заочного туру у фінальної частині XVІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» вибороли право представляти школу та місто і Анна з Богданом. Протягом двох днів вони презентували свої власні проекти членам журі, яке складалося з наукових співробітників київських вишів, вчителям та учням шкіл Києва, журналістам, іншим учасникам чемпіонату.

За підсумками роботи журі та завдяки наполегливій праці Анна Іноземець у номінації «Анімація» зі своїм проектом «Мама – не просто слово» виборола І місце, а Богдан Пронкуров із проектом «Екологічні проблеми м. Черкаси» посів ІІІ місце у номінації «Короткометражні фільми».

Анна (на фото) в черговий раз отримала запрошення представляти Україну у Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів «INFOMATRIX 2017», що проходитиме наприкінці квітня у Румунії.

Іноземець-1
Іноземець-1

На жаль поїздка на міжнародний конкурс сплачується стороною, що відряджає учасника, тому учні, вчителі, батьки Черкаської  спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів звертаються до всіх небайдужих надати Анні спонсорську допомогу, щоб вона мала змогу представити свою творчість та продовжувала прославляти наше місто та всю Україну на міжнародному рівні.

Прохання звертатися із спонсорськими пропозиціями: e-mail [email protected], т. 37-20-87 (приймальня директора).

http://ogp.ck.ua/
черкаси школа№3 чемпіонат інформаційнітехнології
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии