У Черкасах затримали ловця снігурів

11 березня близько 15.00 год. працівники патрульної поліції в полі навпроти будинку № 50 по вул. 30-річчя Перемоги затримали громадянина, який незаконно за допомогою сіткоснастевих засобів здійснював відлов снігурів (співучий вид птахів ряду горобцеподібних, родини в'юркових). Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції в Черкаській області.

При собі порушник мав змонтовані знаряддя для незаконного вилову: 2 сітки, 5 кліток для тримання птиці, 2-х підсадних птахів та 8 незаконно виловлених снігурів.

На місце події патрульні викликали державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища, який склав на порушника протокол про адміністративне правопорушення за ч. 5 статті 85 КУпАП (Порушення правил здійснення інших видів спеціального використання об'єктів тваринного світу. Тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої).

Снігурі-1
Снігурі-1

Матеріали готуються для передачі до суду.

http://novadoba.com.ua
черкаси снігурі ловецьснігурів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии