Влада хоче створити легальні робочі місця для торгівлі на вул. Небесної Сотні

На розі вулиць Небесної сотні та Гоголя розпочали облаштовувати ярмарок – аби підприємці торгували не з-під поли, тут запланували встановити шість секцій тимчасових споруд.

За словами директора КП "Черкаські ринки" Дмитра Лукашенка, яке є замовником тамтешніх робіт, відповідне рішення було ухвалене на одному з засідань виконавчого комітету як компромісне – аби ті, хто раніше працював без дозвільних документів, врешті могли здійснювати торгівлю в законодавчому полі. Між тим, наголошує, це – не капітальна споруда, а ярмарковий павільйон.

– Із такою ініціативою до нас звернулася одна з профспілкових організацій підприємців, зокрема, тих, хто раніше працював на вулиці Гоголя без дозвільних документів, – каже Дмитро Лукашенко. – Їм пішли назустріч та розробили такий проект, натомість вони мали звільнити від торгівлі проїжджу частину. Споруда, яку нині облаштовують, – не капітальна. Але, разом із тим, там "залита" бетонна плита, яка служитиме низом майбутнього павільйону, інакше ж з ним може трапитися все що завгодно. Він має міцно стояти на своїй земельній ділянці. При цьому ж він – переносний, там все зроблено для того, щоб його можна було під’їхати й забрати.

Водночас, він додає, що підприємець (власник кафе), який працює поруч, виступив проти такого сусідства. Утім, як стверджує Дмитро Лукашенко, ця земля йому не була відведена.

Як ідеться в тексті рішення від 21 лютого, в цьому місці "продовжено термін проведення універсального ярмарку площею до 700 кв. м з розміщенням тимчасових навісів у районі вулиць Гоголя, Небесної Сотні та Благовісної".

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси небесноїсотні торгівля ярмарок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии