«Ми можемо перемогти стихійну торгівлю!» Площу перед ЦДЮТ звільнили від стихійників (ФОТО)

Сьогодні вранці працівниками інспектування Черкаської міськради та патрульної поліції Черкас проведено спільний рейд по протидії так званій "стихійній" торгівлі. За його результатами повністю очищено від тимчасових споруд та стихійників площу перед Центром дитячої та юнацької творчості та відрізок вул. Смілянської від Гоголя до бул. Шевченка.

– З сьомої години ранку ми тут працюємо. Основною задачею було не допустити розвантажитись торгівцям. Не дали виставити їм свої ятки, відповідно, вони торгувати тут не будуть. Ми працюватимемо тут цілий день, і завтра, і післязавтра. Тут зранку також працювала податкова. Ми розписали графік чергування між відповідальними структурами. Тут постійно буде хтось, щоб не допустити виставляння стихійників, – розповів у коментарі "Про все" начальник управління інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко.

Площа-1
Площа-1

Фото: Про все

За його словами, поки що завданням № 1 є наведення порядку саме в центрі Черкас. За необхідності на порушників накладатимуться штрафи та вживатимуться інші санкції.

– Ми хочемо показати черкащанам, що ми можемо перемогти стихійну торгівлю. Можливо не одразу але потрошку, потрошку наведемо лад, – зауважив Давиденко.

Площа-2
Площа-2

Фото: Про все

http://provce.ck.ua
черкаси цдют площа стихійники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии