Біля базару та ще й… ярмарок?! (ФОТО)

У Черкасах підготували підґрунтя для встановлення нових тимчасових споруд. Сьогодні в районі перехрестя вулиць Небесної Сотні та Гоголя комунальниками було заплановано встановити навіс для подальшого облаштування на цій території “ярмарку”.

Як повідомив директор КП "Черкаські ринки" Дмитро Лукашенко, на вказаній ділянці планується розміщення 6 секцій тимчасових споруд, – розповідає ІнфоМІСТ.

– Як бачте, тут ділянка зайнята матеріалами (показує – ред.). Хто зайняв – невідомо. Планується встановити 6 секцій по 2 метри. Торгувати будуть люди, які здійснювали торгівельну діяльність, а зараз залишилися без місця. Міською владою вирішено знайти спільну мову із підприємцями, щоб їх узаконити, щоб їх ніхто не чіпав. Люди залишилися без робочих місць. Це все робилося з літа, планувалося, – пояснив він.

На думку депутата міської ради Ярослава Нищика, є загроза, що "ярмарок" перетвориться на постійний ринок з МАФами.

– Згідно рішення Черкаського міськвиконкому з 23 лютого 2017 року заборонено реєструвати та встановлювати нові МАФи. Проте, в цьому ж рішенні зазначено, що "ярмарки" не є під забороною. Відповідно, недоброчесні підприємці, користуючись такою прогалиною в мораторії, називають «ярмарком» все підряд, – цитує Нищика прес-служба “Свободи”.

На місце також була викликана поліція.

Нагадаємо, в кінці лютого на вказаній ділянці невідомі склали дерев’яні колоди. Головний муніципальний інспектор Черкас Олександр Давиденко пояснив це тим, що люди незгодні з розміщенням тимчасових споруд.

Втсановлення-1
Втсановлення-1
Встановлення-2
Встановлення-2
Всчтановлення-3
Всчтановлення-3
infomist.ck.ua
черкаси базар ярмарок тимчасовіспоруди
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии