Черкаські націоналісти перешкодили встановленню МАФу

9 березня 2017 року черкаські націоналісти перешкодили незаконному зайняттю території під МАФи на перехресті вулиць Небесної Сотні та Гоголя.

Місцеві підприємці, власники капітальних споруд, та мешканці мікрорайону звернулися до депутата Черкаської міської ради від ВО «Свобода» Ярослава Нищика та повідомили про те, що директор КП ЧМР «Черкаські Ринки» Дмитро Лукашенко оглядає територію навпроти кафе по вулиці Небесної Сотні та планує розчистити цю ділянку під встановлення «ярмарку». Громадянами було викликано поліцію. Свободівці також прибули на місце події, – розповідає Прочерк із посиланням на прес-службу Черкаської обласної організації  ВО «Свобода».

Після спілкування з Дмитром Лукашенком було виявлено, що він справді готується звільняти цю територію під тимчасові споруди. Слід зауважити, що ця ділянка, як і багато інших у кварталі по вулиці Небесної Сотні, була озеленена підприємцями, відповідно «Черкаські Ринки»  розміщуючи на ній тимчасові споруди фактично знищать зелені насадження. Місцеві жителі виступили категорично проти таких дій.

«Документи на розміщення «ярмарку», які нам показав Дмитро Лукашенко, справді на перший погляд дають право встановлювати тут тимчасові споруди. Але, ті МАФи, які ми бачимо навколо – не відповідають формату «ярмаркових тентів». Тобто є загроза того, що цей «ярмарок» перетвориться на постійний ринок з МАФами. Згідно рішення Черкаського міськвиконкому з 23 лютого 2017 року заборонено реєструвати та встановлювати нові МАФи. Проте, в цьому ж рішенні зазначено, що «ярмарки» не є під забороною. Відповідно, недоброчесні підприємці, користуючись такою прогалиною в мораторії, називають «ярмарком» усе підряд» − констатував Ярослав Нищик.

Свободівець зазначив, що тиждень тому зареєстрував проект рішення, в якому планує скасувати дозвіл встановлювати «ярмарки», залишивши мораторій на розміщення в місті МАФів.

Нагадаємо, що Дмитро Лукашенко вже не вперше намагається просунути встановлення таких об’єктів торгівлі, попри незгоду громади. Тоді, 19 грудня 2016 року, депутат Черкаської міськради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Максим Шило разом із жителями мікрорайону Митниця завадив директору "Черкаські ринки" встановити незаконний ярмарок за адресою: Припортова, 46.

http://procherk.info/
черкаси маф нищик лукашенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии