• Головна
  • «Черкаські Мавпи» розгромили харківський «Політехнік»
09:50, 6 березня 2017 р.

«Черкаські Мавпи» розгромили харківський «Політехнік»

«Черкаські Мавпи» продовжують упевнено крокувати турнірним шляхом у Суперлізі Парі-Матч. Команда Максима Міхельсона здобула п’яту перемогу поспіль. Цього разу черкасці розгромили харківський «Політехнік» – 104:75. Знаковою ця перемога стала ще й тому, що черкасці за втраченими очками зуміли піднятися на четвертий рядок турнірної таблиці, випередивши «БІПУ», – розповідає прес-служба черкаського баскетбольного клубу.

Учора в Харкові глядачі стали свідками цікавого матчу!

Вже традиційно не зручний суперник для підопічних Максима Міхельсона спробував нав’язати боротьбу одному з претендентів на нагороди чемпіонату.

Першій чверті можна впевнено присвоїти ім’я "Стейсі Девіса".

Форвард Черкас за 8 хвилин проведених на паркеті встигав усе! І атакувати з практично стовідсотковою реалізацію, і відпрацьовувати в захисті збираючи відскоки. З загальнокомандних 14 балів Девіс набрав 10 та навіть після закінчення двох четвертей продовжував лідирувати за цим показником. А загальний рахунок був 12:14 на користь гостей.

В другій десятихвилинці здавалося ось-ось “Мавпи” підуть у відрив, проте гравці Валентина Кулібаби постійно знаходити аргументи у відповідь та навіть самі декілька разів виходили у лідери. 31:33 – такий рахунок сирена зафіксувала на табло в Харкові після двох чвертей.

У другій половині гри гравці з Черкас зуміли дещо перебудувати власну гру та практично без спротиву почали збільшувати різницю у рахунку. Спочатку тричі поспіль з-під кільця був влучним досвідчений капітан черкасців Андрій Кальніченко, потім ввімкнувся Олександр Кольченко, який за короткий відрізок часу набрав 12 очок. Крапку ж в третій чверті поставив все той же Стейсі Девіс власним емоційним данком та влучною трьохою.

Остання десятихвилинка перетворилася на формальність, і догравати матч тренер гостей випустив молодих гравців, які в свою чергу зовсім не зіпсували картину матчу та зуміли здобути сотню. Окрасою ж останніх хвилин, а можливо й матчу став данк від молодого Олександра Кобця, який учора провів один зі своїх кращих матчів у сезоні. Завершилася ж зустріч за рахунку 75:104.

Варто відзначити, що "Черкаські Мавпи" учора повторили рекорд сезону по результативності команди в одній четверті (40 балів), та встановили новий по результативності команди в одній половині (71 бал).

наступну гру «Черкаські Мавпи» проведуть також на виїзді, де 10 березня зустрінуться з діючим чемпіоном країни – “Хіміком”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію