Керівник патрульної поліції Черкас каже, що половина з усіх дорожніх знаків у Черкасах не відповідає вимогам забезпечення безпеки руху

Під час здійснення моніторингу дорожньо-транспортної інфраструктури патрульною поліцією виявлено відсутність 3 тис дорожніх знаків, із яких 450 – знаки пріоритету, в переважній більшості "Дати дорогу". Про це під час спілкування з журналістами розповів керівник патрульної поліції Черкас Олександр Кокоба, – інформує Про все.

За його словами з існуючих знаків 50% не відповідають вимогам забезпечення безпеки руху. Вони втратили світловідбивні властивості, вкрились іржею, пошкоджені.

– Ми направили міському голові 41 звернення, де вказували на наявні проблеми, але за минулий рік встановлено лише 60 нових дорожніх знаків, – зауважив поліцейський. – З 235-ти кілометрів доріг міста, де має бути нанесена осьова горизонтальна дорожня розмітка, її нанесено лише на 10-ти кілометрах. Це по вулицях  Чорновола, Смілянській та в центральній частині міста.

Олександр Кокоба стверджує, що з майже 1,5 тис автопригод половина сталась на вулицях Благовісній, Надпільній, Смілянській, Чорновола, Грушевського та Хіміків, де нещодавно проведено ремонт, але й до цього часу не поновлено горизонтальну дорожню розмітку.

http://provce.ck.ua
черкаси патрульнаполіція дорожнізнаки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии