У міській раді обговорили проблеми безпеки та законності торгівлі на ринках Черкас і поза ними

Безпеку в місцях масового скупчення людей, до яких, зокрема, належать черкаські ринки, а також – легальність здійснення торгівлі на їх територіях та поблизу, сьогодні обговорили учасники місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка діє  при Черкаській міській раді.

Серед присутніх були представники Державної податкової інспекції у м. Черкасах, Черкаського міськрайонного відділу УДСНС України в Черкаській області, керівники ринків Черкас, профспілкових організацій, приватні підприємці,  правоохоронних органів та керівники структурних підрозділів Черкаської міської ради, – інформує прес-служба ради.

Головуючий на засіданні заступник міського голови Геннадій Шевченко акцентував, що одним із завдань міської влади спільно з відповідними службами та установами є створення  максимально комфортних та безпечних умов для пересування та перебування громадян у місцях масового скупчення. З огляду на це, в місті регулярно здійснюються спільні рейди щодо перевірки законності здійснення торгівлі на території міста та відповідності умов такої діяльності, зокрема, з точки зору безпеки та санітарних норм.

Під час виступів учасники комісії наголошували на їх ігноруванні стихійними торговцями, які працюють на вулицях міста поза правового поля, без будь-яких документів та не сплачуючи належні податки та збори до бюджету. Тому закликали присутніх на нараді представників поліції, які мають відповідні повноваження, активізувати роботу в цьому напрямку.

Зі свого боку, міська влада, за словами Геннадія Шевченка, надаватиме всебічну допомогу та сприяння у вирішенні цього питання.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси міськрада ринки безпека
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии