Засуджено чоловіка, який завдав тілесних ушкоджень працівнику черкаської поліції

Як повідомлялося раніше, Черкаською місцевою прокуратурою проводилися слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні  за фактом умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків.

Встановлено, що 21-річним гр. М. було нанесено тілесні ушкодження працівнику патрульної поліції під час виконання ним службових обов’язків, а саме, доставлення вказаного чоловіка на освідування для встановлення наявності стану алкогольного сп’яніння. Про це інформують у Черкаській місцевій прокуратурі.

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно чоловіка за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 343 (вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків) ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) КК України.

Судом чоловіка визнано винним у вчиненні вищевказаних злочинів та призначено покарання у вигляді 2-х років обмеження волі, при цьому звільнено від відбування покарання з випробуванням, строком на 1 рік.

На даний час вирок не набув законної сили у зв’язку з перебігом строку на апеляційне оскарження рішення.

http://prokuratura.ck.ua/
черкаси прокуратура засудженочоловіка тілесніушкодження
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии