Депутат Черкаської міськради Микола Мирза розповів, чому він – за будівництво багатоповерхівок у Соснівці

Депутат Черкаської міськради Микола Мирза розповів, чому він учора на сесії проголосував проти скасування рішення міськради від 22 грудня 2016 року «Про внесення змін до детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси» (про будівництво багатоповерхівок у Соснівці на «дачі Андреєва»). З ним спілкувався "Прочерк".

– Коли у 2006 році на території мікрорайону Соснівка повиділяли землі, там почали зрізати сосни, – розповів Микола Мирза. – Я брав участь в охороні цих дерев. Навіть ночував там. Але потім, коли я пройшов до міськради як мажоритарник від Соснівки, то пройшовся мікрорайоном, і майже в кожному дворі люди просили, щоб зрізали сосни і дуби, які їм заважають, тому що вони віджили свій вік і на сьогодні є аварійними.

Депутат не погоджується з думкою, що в разі забудови «дачі Андреєва» буде знищено «легені нашого міста».

– Я там побував кілька разів, щоб ухвалити якесь рішення як депутат. Подивився власними очима. Там – дійсно смітник, – зазначив Микола Мирза.

Він наголосив, що вітає обіцянки потенційного забудовника навести там лад за власні кошти.

– Я займаюся бізнесом, сплачую податки, – сказав пан Мирза. – Я хочу, щоб мої гроші поверталися до мене вуличним освітленням, оновленими тротуарами, дорогами. А деякі громадські діячі хочуть за мої, платника податків, кошти вивезти сміття з «дачі Андреєва», завезти туди родючий ґрунт, висадити дерева, а це – мільйони! І для чого? Щоб розбити там парк, коли з одного боку там росте дубовий гай, а з другого – ліс аж до Дахнівки. Я щовесни проводжу там суботники. І жоден громадський діяч мені не допоміг!

Крім того, за словами Миколи Мирзи, схили Дніпра поблизу «дачі Андреєва» зсуваються, тому там потрібно побудувати опорну стіну. Такі роботи – дуже дорогі, місто таких коштів не має.

– Отже, якщо з’явився забудовник, який готовий там щось побудувати, то я як депутат – тільки за, бо так ми збережемо бюджетні кошти, і там буде щось хороше, – зазначив Микола Мирза.

Він додав, що вивчив проект можливого будівництва, який передбачає створення двох спусків до Дніпра, будівництво школи, дитсадка, підземного гаражу, паркінгу. Причому через цей підземний паркінг можна буде виїхати вниз, до пляжу.

Мирза-1
Мирза-1

– А високі будинки – це тільки прикраса для міста. Я бував у різних країнах, вони змагаються, у кого будинки вищі, – сказав Микола Мирза. – Землі ніде не стає більше. І коли громадські діячі кажуть, що ліпше будувати маленькі будинки, я відповідаю, що в них поселиться кілька сімей, а у багатоповерхівці – сотні.

На запитання, хто саме планує багатоповерхове будівництво на «дачі Андреєва», Микола Мирза відповів, що не знає.

Цікаво, що так само на запитання «Прочерку» відповів і секретар міськради Олександр Радуцький. «Я чесно не в курсі. Ви мене знаєте роками. Я вам колись брехав?» – перепитав Олександр Романович. Але, на його думку, інвестором не може бути черкащанин. «Це – дуже дороговартісний проект, десь на 250 мільйонів доларів. Я не знаю в Черкасах людину, у якої є 250 мільйонів доларів», – додав Радуцький.

http://procherk.info
черкаси мирза забудовасоснівки радуцький
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии