Українці грають в міжнародні лотереї

Ще десять років тому досить популярним у світі був такий напрямок як лотерейний туризм. Любителі цього виду розваг спеціально вирушали у країну організатора, щоб придбати щасливий білет і вполювати для себе гігантський джекпот. На щастя, сьогодні українцям немає потреби вирушати в подорож лише для того, аби прийняти участь у зарубіжній лотереї, адже існує така чудова послуга, як замовлення необхідного квитка через інтернет - просто, швидко і безпечно. Які ж лото пропонує нам всесвітня павутина, і що необхідно для участі в них - ми розкажемо Вам сьогодні у нашій статті!

11_3541.jpg
11_3541.jpg

Рекордсменами за обсягами розігруваних джекпотів, звісна річ, вважаються американці. А найбільш затребуваними у них небезпідставно є ігри Powerball і Mega Millions. Обидва «старожили» протягом кількох десятків років докладали чималих зусиль, щоб завоювати довіру і визнання у своїх гравців. Тож сьогодні вони можуть цілком заслужено похизуватися мега-аудиторією і найбільшими призовими фондами на планеті!

Лотерея Powerball вийшла з-під крила некомерційної організації MUSL у 1988 році. В ті часи вона мала назву "Lotto America" ​​і була справжнім зразком «правильної лотереї». Не дивно, що невдовзі на її структуру та принципи проведення почали рівнятися конкуренти. Нове ім'я, як і додаткова куля powerball з'явилися лише через 4 роки (в 1992-му). Тепер в квитку потрібно було відзначити 5 основних чисел з 69 (так звані білі кулі - у верхній частині ігрової форми) і 1 додаткове з 26 - powerball (червону кулю в нижній частині заповнюється поля). Ще одне нововведення, яке є актуальним і дотепер - це проведення тиражів двічі на тиждень (субота / середа) у Флориді. В грі передбачено 9 призових категорій, однією з яких є джекпот. Розмір першого призу починає свій розгін від $ 40 млн і збільшується з кожним наступним тиражем до тих пір, доки його не буде зірвано. Рекордний джекпот powerball був відмічений 13 січня 2016 року - 1,58 млрд доларів, які дісталися відразу трьом переможцям!Mega Millions стартував трохи пізніше - в 1996-му. Ця лотерея відома другим за величиною мега-джекпотом у розмірі $ 648 млн. При цьому вона ж залишається абсолютним лідером за обсягом другорядних виплат. На сьогодні географія поширення лотерейних квитків Мега Мілліонс розширилася до 42 штатів США. Розіграші проходять по вівторках і п'ятницях в Атланті. 3аповнювати квиток треба так: 5 чисел відзначити у верхній частині поля (в діапазоні від 1 до 75), ще одне "megaball" - в нижній (1-15). Джекпот починає рости від $ 15 млн і може досягнути нереальних величин.5.jpg
5.jpg

Молодшими рахуються лотереї Європи. Свого часу їх почали створювати більш активно для того, щоб популяризувати загальноєвропейську грошову одиницю - євро (€ / EUR). Плюси таких лото в тому, що діапазон поширення лотерейних квитків однієї гри з офіційними представництвами та іншою атрибутикою охоплює одночасно кілька країн. Таким чином спільними зусиллями накопичуються досить об'ємні призові гарантії.

Ідея створення Euro Millions виникла в 1990 році, але змогла втілитися в життя лише в 2004-му, та й то завдяки одразу трьом європейським лотерейним операторам: британцям - "Camelot", французам - "Française des Jeux" і іспанцям - "Loterías y Apuestas". Зараз до цієї трійці приєдналося ще 6 сусідів. Розіграші проходять в Парижі (вівторок / четвер), а сума джекпоту стартує від 17 мільйонів євро!

Європейці - все-таки народ обережний і передбачливий, так що є у euro millions і фіксований максимум - € 190 млн. Якщо виручка від продажу квитків перевищує суму, необхідну для виплати призових учасникам, то «здача» вирушає в резервний фонд, і при необхідності перекриває нестачу в подальшому тиражі.У порівнянні з попередніми Euro Jackpot можна назвати хіба що новачком світового лотерейного ринку, проте він стрімко починає набирати обертів. Гру було створено в 2011 році після проведеного в Амстердамі саміту на тему запуску нових європейських лото. За основу були взяті вже перевірені часом і обставинами Євро Мільйони, внесені незначні правки, і вуаля - лото готове! Якщо в «мільйонах» треба було закреслити 5 основних чисел з 50 та 2 додаткових - з 12, то eurojackpot змінив лише діапазон вибору додаткових чисел (1-10). У першому випадку існує 13 виграшних категорій, у другому - 12. Ще одна відмінність - тиражі Euro Jackpot проводили один раз на тиждень - в п'ятницю. Місцем проведення розіграшів стала столиця Фінляндії, Гельсінкі.

Як бачимо, відмінності між лотереями насправді несуттєві, правила прості і зрозумілі, а форми для заповнення свого ігрового білету через онлайн-форму ще більше спрощують завдання для учасника. Все, що залишається, це прислухатися до свого внутрішнього голосу і відгадати переможну комбінацію! Нехай щастить!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии