Магазини в центрі Черкас захопили працівники приватної охоронної фірми

Магазини “Adidas” та “Reebok” у приміщенні “Юності” – знову не працюють. На вхідних дверях висять оголошення “Магазин тимчасово не працює”.

Як розповіли свідки, працівники приватної охоронної фірми зі щитами та битками зайшли і замкнулись зсередини. На місці присутні три машини правоохоронців.

У коментарі кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” вони зазначили, що забезпечують громадський порядок. Працівники охоронної фірми йти на контакт із журналістами відмовляються.

Магазин
Магазин

Як раніше писав ІнфоМІСТ, 21 лютого в Соснівському райсуді Черкас розпочали розгляд справи по суті за позовом екс-чиновника Віталія Дядченка до депутата міськради Михайла Бінусова. Предмет судового спору – приміщення колишнього магазину “Юність” у центрі Черкас.

Екс-чиновник Віталій Дядченко заявляв про те, що новий власник, депутат міськради Михайло Бінусов, якому нібито подарували приміщення в середмісті Черкас, підробив документи та шахрайським шляхом заволодів нерухомістю. Тоді як Михайло Бінусов звинувачення у свій бік заперечує та заявляє про те, що набув право власності на приміщення у незаборонений законом спосіб – отримав у дар.

Дядченко в судовому порядку вимагає визнати недійсними договори дарування, в зв’язку з, на його думку, підробкою підпису його дружини та співвласниці майна Антоніни Дядченко. Сторона відповідача позовні вимоги заперечує в повному обсязі.

Магазин-2
Магазин-2
infomist.ck.ua
черкаси юність магазини охорона захоплення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии