Черкаські суди залишилися без присяжних засідателів

Депутати Черкаської міської ради не проголосували за список присяжних, тому місто залишилося без них. Тепер право сформувати цей список може перейти до Черкаської обласної ради, – передає кореспондент УНН-Центр.

Депутат Павло Карась виступив проти цього списку, мотивуючи це тим, що до нього потрапили ті люди, які причетні до фальсифікацій на виборах.

“Ці люди за невелику винагороду виправдають вбивцю і засудять невинного. Тому я пропоную цей список формувати шляхом сліпого жеребкування”, – сказав Павло Карась.

Директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук у відповідь пояснила, що закон не передбачає формування списку шляхом жеребкування, крім того, ситуація ускладнюється тим, що немає охочих потрапити до цього списку. Люди не хочуть брати на себе відповідальність і бояться бути втягнутими в якісь протистояння. До того ж, список виявився дворічної давнини. Тому депутати вирішили, що краще не мати взагалі ніякого списку, ніж проголосувати за недосконалий.

Також Лілія Маліщук повідомила, що у випадку, коли міські депутати не сформують список, таке право перейде до депутатів обласної ради.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаси суди присяжні список засідателі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии