Листівка своїми руками з кави, або Що мешканці Черкащини шукають в Інтернеті до 8 Березня

Вважається, що 8 Березня як свято втратило актуальність. Проте інтерес українців до нього, згідно з пошуковою статистикою Яндексу, не вщухає. Щороку на початку березня українські користувачі запитують Яндекс про Міжнародний жіночий день понад два мільйони разів. З них більше 64 тисяч пошукових запитів надходить від мешканців Черкаської області.

Схоже, що заздалегідь готуватися до свята жителі Черкащини не звикли — втім, як і користувачі з інших регіонів країни: кількість пошукових запитів сягає піку тільки о 9—10 ранку 8 березня, коли відкладати вже нема куди.

За даними пошуку Яндексу, до 8 Березня черкащани найчастіше хочуть знайти в Інтернеті:

1. Привітання

2. Вірші

3. Листівки

4. Зображення

5. Пісні

6. Подарунки

7. Прозу

8. SMS

Цілком очікувано на першому місці пошукового рейтингу опинилися віншування: кожний третій запит до Яндекса про свято містить слова «привітання» або «поздоровлення». Найчастіше шукають вітання з 8 Березня для мами українською мовою. Трапляються й оригінальніші запити — наприклад, у Смілі шукали [привітання з 8 березня прикольній подрузі], у Черкасах — [красиві привітання з 8 березня бабусі на українській мові коротенькі]*, а в Умані — [привітання з 8 березня на українській мові кумі від куми].

Душа мешканців Черкаської області особливо тяжіє до поезії — поздоровлення у віршах шукають утричі частіше, аніж у прозі:

[віршики до 8 березня для дошкільнят 3 років]

[як написать вірш мамі на 8 березня своїми руками]

[вірші на 8 березня на українській мові для вчительки маленький дуже]

Чимало користувачів віддає перевагу візуальним привітанням — листівкам чи зображенням. Ті, хто шукає листівки, здебільшого цікавляться, як їх зробити або намалювати самостійно. Бувають і такі запити:

[феміністичні листівки до 8 березня]

[відео як зробити листівку з 8 березням із паперу цвіти]

[листівки до 8 березня картинки з підсніжниками]

Так само часто, як листівки, черкащани шукають зображення з привітаннями до 8 Березня. Переважно цікавлять красиві чи дотепні картинки, часом анімовані. А іноді користувачі точно знають, чого хочуть. Так, у Смілі намагалися знайти [до 8 березня картинка з іменем наталочка], а у Черкасах шукали [картинки 8 березня кава і квіти в ліжко].

Досить популярними виявились запити до 8 Березня про пісні — найчастіше шукають композиції про маму і зазвичай дитячі. Але трапляються і конкретніші запити:

[пісня про маму на 8 березня хто мене зігріє в темну ніч]

[пісня 8 березня це свято всіх жінок текст і мінус]

[пісня це свято всіх жінок 8 березня не проходить без квіток]

Як і в будь-яке інше свято, чимало користувачів стикається з проблемою вибору подарунків. Більшість запитує у Яндекса «що подарувати». Черкащани, схоже, не надто економлять на подарунках, бо майже не шукають дешеві та недорогі варіанти. Найпоширеніший запит у цій категорії — [що подарувати мамі на 8 березня]. Найчастіше подарунки та поздоровлення шукають для мами, на другій сходинці за кількістю запитів — вітання для бабусі, на третій — для колеги.

Решта черкащан має намір робити презент на 8 Березня власноруч. Понад 30% запитів про подарунки містять фразу «своїми руками»:

[як написати вірш мамі на подарунок 8 березня своїми руками]

[подарунки для мами на 8 березня своїми руками з паперу крокуси]

[подарунок на 8 березня своїми руками из пластиліну]

Найпопулярніший матеріал для подарунків своїми руками на Черкащині — папір, на другому місці — бісер. Також їх часто хочуть виконати у техніці квілінг. Причому жителі області рідко шукають, як зробити подарунки швидко або легко, тож готові справді докласти часу та зусиль на створення handmade-презенту.

Закривають рейтинг найпопулярніших тем святкові SMS. Ті, хто вибирає цей варіант привітання, запитують здебільшого про дотепні та короткі SMS, наприклад: [смс привітання з 8 березня на 1 смс українською мовою].

Листівка
Листівка

Ось іще кілька оригінальних запитів мешканців Черкаської області про 8 Березня:

[листівка своїми руками до 8 березня з кави]

[як зробити малюнок мамі на 8 березня перемалювати дуже легко]

[споритвне вітання з 8 березня для дівчаток]

[привітання з 8 березня на українській мові своїми словами]

[шо подарувати мамі на 8 березня якщо в тебе всього 20 гривен]

[написати твір-розповідь про святкування 8 березня]

Орфографію запитів збережено

черкаси 8березня інтернет пошук яндекс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии