Військового з Черкас, який закликав до захоплення державної влади, притягнуто до кримінальної відповідальності

Прокуратурою Черкаської області принципово та в повному обсязі підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом розповсюдження жителем м. Черкаси матеріалів із закликами до вчинення насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, тобто за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 109 Кримінального кодексу України, – повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

У ході досудового розслідування, яке здійснювалося Управлінням Служби безпеки України в Черкаській області, встановлено, що особа, будучи військовослужбовцем однієї з військових частин, розміщувала в соціальній мережі Інтернету матеріали, які містили заклики до вчинення насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади в Україні.

За результатами судового розгляду вироком Соснівського районного суду м. Черкаси від 28.02.2017 вказаного військового визнано винним та притягнуто до кримінальної відповідальності.

http://chk.gp.gov.ua/ua/index.html
черкаси військовослужбовець державнавлада захоплення заклики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии