Депутати скасували своє скандальне рішення стосовно забудови Соснівки

Черкаські депутати скасували своє попереднє рішення «Про внесення змін детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси», яке не виключало будівництво житла на території так званої «Дачі Андрєєва», – інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Під час включення його до порядку денного секретар міської ради Олександр Радуцький звернув увагу депутатського корпусу на те, що розгляд цього питання відбуватиметься з порушенням регламенту роботи ради.

– Від дня опублікування проекту рішення ще не минулого 20 днів, як цього вимагає порядок, – зауважив він.

Утім, депутати таки включили зазначений проект рішення (24 голоси "за"). Його розглянули першим у порядку денному.

Як зазначив обранець від фракції «Самопоміч» Олексій Романов, такий проект рішення дозволить призупинити ймовірне будівництво в Соснівці.

– Попереднє рішення, ухвалене наприкінці грудня, не відповідає нормам закону. Більше з тим – до мене зверталися й дехто з депутатів із приводу тодішнього голосування. Через групування земельних питань частина з них не мала змоги розібратися, – сказав Олексій Романов.

У результаті голосування, що відбулося в поіменному режимі, «за» відповідний проект рішення на сесії 2 березня висловилося 27 обранців, ще 7 утрималися й троє виступили проти.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси соснівка забудова рішення скасовано
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии