«Демальянс» гадає, що в Черкасах є протидія створенню ОСББ

Нині у Черкасах прослідковується серйозна протидія створенню ОСББ. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявили представники «Демократичного альянсу», повідомляє кореспондент «Прочерку».

За словами представника «ДемАльянсу» в Черкасах Володимира Друмашка, так зване «комунальне рабство» виникає в Черкасах в результаті того, що комунальні підприємства заважають людям самим керувати своїм майном.

– Було чимало розмов про те, що в Україні повинно бути сприяння створенню ОСББ. На місцевому рівні такого сприяння немає. Більше того, ми зараз спостерігаємо, що є серйозна протидія створенню ОСББ. Комунальні підприємства створюють умови, щоб люди не змогли впоратись зі своїм будинком в ОСББ. Дійшли до того, що почали відключати ліфти в будинках. Люди вже вдаються до перекриття вулиць. Ані мер, ані секретар Черкаської міськради ніяк на це не реагують, – сказав Друмашко.

Співзасновник «Демальянсу» Василь Гацько сказав про те, що все одно кількість створених ОСББ в Україні зростає.

– Ми все одно прослідковуємо певну динаміку зростання кількості ОСББ. З 16 тисяч за півтора роки кількість ОСББ зросла на 10 тисяч. Зараз в Україні створено близько 26 тисяч ОСББ, – сказав пан Гацько.

Керівник міського осередку «ДемАльянсу» в Черкасах Віктор Євпак також наголосив на тому, що місцева влада міста блокує проекти, які необхідні для черкащан, а також закликав містян звертатись до представників організації зі своїми проблемами.

http://procherk.info/
черкаси осбб протидія комунальнерабство демальянс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии