Дивним чином книжка Володимира Олійника опинилася в поштових скриньках нардепів (ФОТО)

У вівторок вранці, 28 лютого, депутати Верховної Ради виявили в своїх поштових скриньках книгу втікача депутата від Партії регіонів Володимира Олійника Державний переворот.

Як повідомила Четверта влада, фотографії книги надіслав помічник одного з депутатів від Блоку Петра Порошенка, – переповідає Рідна Черкащина.

Олійник-2
Олійник-2

Книга Олійника подає події лютого 2014 року як державний переворот. Фото vlada.io

Книга Олійника подає події лютого 2014 року як державний переворот, в організації якого звинувачує чинну українську владу.

Відзначається, що поштові скриньки депутатів розташовані в будівлі комітетів Ради на вулиці Садовій. Доступ до них сторонніх людей неможливий.

Дані про тираж, місце друку книги відсутні.

Олійник-1
Олійник-1

Нагадаємо, Володимир Олійник – одіозна постать на Черкащині. Екс-мер Черкас, депутат Верховної Ради кількох скликань, він пов’язував свою політичну кар’єру з різними політичними партіями: УРП “Собор”, БЮТ, Партія Регіонів. Один із творців “диктаторських законів” 16 січня 2014 року. У грудні 2014 року Генпрокуратура України оголосила Володимира Олійника в розшук. Син Руслан – прокурор Черкаського району, поновився через суд у травні 2015 року.  Нині Володимир Олійник перебуває на території Російської Федерації.

http://ck.ridna.ua/
черкаси олійник екс-мер книга переворот
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии