
09:50, 15 лютого 2017 р.
Черкащанка виборола “золото” Кубка світу з самбо
Вихованка Черкаської обласної ШВСМ Анастасія Сапсай здобула “золото” на етапі Кубку світу серед чоловіків та жінок з самбо, який відбувся з 9 по 12 лютого у Мінську (Білорусь).
Черкащанка стала першою у ваговій категорії 80+, перемігши спортсменок з Білорусії та Греції, – пише “Чемпіон”.
Загалом збірна України здобула п’ять нагород: дві – золоті (Анастасія Сапсай та Дмитро Баток ), “срібло” (Бачукі Багішвілі) та дві “бронзи” (Катерина Саблева та Наталія Ільків).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
00:37, 17 березня 2023 р.
02:19, 17 березня 2022 р.
02:20, 17 березня 2022 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:18, 17 березня 2022 р.