• Головна
  • ФК “Черкаський Дніпро” поступився команді з Узбекистану
09:20, 15 лютого 2017 р.

ФК “Черкаський Дніпро” поступився команді з Узбекистану

Черговий матч « Черкаського Дніпра» на навчально-тренувальному зборі в Туреччині завершився з рахунком 0:1, – повідомляє прес-служба черкаського клубу.

Суперником наших футболістів була команда Нефтчі (Фергана), яка є п'ятикратним чемпіоном Узбекистану. Не плутайте цю команду з однойменною командою з Баку.

В стартовому складі «Черкаського Дніпра» вийшли такі футболісти: Кучинський - Давидов, Тарасенко (к), Шведенко, Балан – Савченко, Ямполь, Скарлош, Скепський, Бушман – Ковпак.

Ковпак, який перебував на вістрі атаки, забив швидкий гол, але бригада арбітрів відмінила взяття воріт, спираючись на положення поза грою у нашого нападника.

А от гол суперника на 19 хвилині матчу арбітри зарахували, і тепер «дніпряни» були у ролі наздоганяючого. Зрівняти рахунок в першій же атаці після пропущеного голу міг Ямполь, але півзахисника підвела техніка – м’яч полетів вище воріт. Дивлячись на гру команди стало зрозуміло, що хлопці якнайшвидше хочуть відігратись, але трішки не вистачало влучності. Крім того, якісь дива в рамці творив воротар суперників, відбиваючи удар за ударом. Черкащани атакували весь перший тайм – були і 3 поспіль кутові, і вихід «віч на віч» Ковпака, на перерву футболісти пішли з перевагою команди з Фергани в один м’яч.

Після перерви суперники з перемінним успіхом конструювали атаки через те, що відбувалось чимало боротьби в середині поля. Гра нашої команди була не такою виразною, як в першому таймі. І хоча під кінець матчу черкащани перелаштувались на гру з двома форвардами, але і це не дало своїх плодів в вигляді забитого м’яча. Матч так і завершився з рахунком 0:1 на користь узбецької команди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію