• Головна
  • «Черкаський Дніпро» здобув перемогу над «Оболонь-Бровар»
11:20, 4 лютого 2017 р.

«Черкаський Дніпро» здобув перемогу над «Оболонь-Бровар»

Учора, 3 грудня, в Києві “Оболонь-Бровар” Київ поступився “Черкаському Дніпру” з рахунком 1:2, інформує прес-служба черкаської команди.

Перший тайм пройшов за відчутної ігрової і територіальної переваги “Черкаського Дніпра”. У стартовий відрізок матчу Денис Скепський двічі із дальньої дистанції небезпечно пробивав по воротам номінальних господарів поля. Трохи бракувало влучності Олександру Цибулинику і Олегу Маїку – “снаряди” лягли поруч із каркасом воріт “пивоварів”. На удар Ігоря Семенини із кута карного майданчика у дальню “дев’ятку” зреагував голкіпер киян. А перед свистком на відпочинок Денису Скепському не вдалося реалізувати побачення із воротарем “пивоварів”.

На початку другого тайму Андрій Сторчоус, розібравшись із двома захисниками, пробив над хрестовиною воріт “Оболоні-Бровар”. Захопившись наступальними діями, дніпряни ледь не пропустили разючий контрвипад від суперника – голкіпер Максим Кучинський ліквідував вихід один в один.

На 53-ій хвилині рахунок у матчі відкрила приїжджа команда — Ярослав Ямполь, вдало зорієнтувавшись на підборі, із 13-ти метрів влучив у ціль. Згодом, двічі Андрій Сторчоус загрожував воротам столичних футболістів.

Відігралися господарі поля на 82-ій хвилині поєдинку – півзахисник “Оболоні-Бровар” Артем Ковбаса з лінії воротарської результативно пробив у лівий від голкіпера кут.

І все ж, останнє слово за собою залишили черкащани: Олексій Савчено, перекинувши “стінку”, майстерно реалізував штрафний удар.