• Головна
  • У черкаській поліклініці №5 встановлюють новенький томограф, якого в місті ще не було
18:37, 3 лютого 2017 р.

У черкаській поліклініці №5 встановлюють новенький томограф, якого в місті ще не було

Це перший у Черкасах і третій в області магнітно-резонансний сканер. Його вартість перевищує 5 млн. грн. Досі МРТ-дослідження можна було пройти лише в обласній лікарні.

Дорогий і такий потрібний для міста апарат з’явився завдяки співпраці П’ятої міської поліклініки та однієї з київських приватних клінік. Перший запуск томографа відбудеться на початку березня. Поки що триває ремонт приміщення та монтується обладнання для томографічного кабінету.

«В місті немає жодного такого апарата. І немає таких коштів, щоб його купити. Це дуже дорога техніка. Тепер для черкащан стануть доступнішими якісні діагностичні послуги. Адже навантаження на подібні апарати в обласній лікарні надзвичайно велике. Ми прийматимемо всіх, у кого виникне необхідність пройти таке обстеження», – розповів порталу «Діловий регіон» директор П’ятої Черкаської міської поліклініки Микола Тарасов.

Обстеження будуть проводити лікарі зі штату поліклініки після спеціального навчання та консультування столичних фахівців.

Довідково

Магнітно-резонансна томографія – це швидкий, ефективний, безпечний та інформативний метод неінвазивної діагностики. Його застосовують для обстеження головного та спинного мозку, хребта, органів малого тазу та суглобів та інше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #поліклініка№5 #томограф #мрт-дослідження
Оголошення
live comments feed...