• Головна
  • Черкаським ляльковим театром знову керуватиме Любов Величко
17:04, 3 лютого 2017 р.

Черкаським ляльковим театром знову керуватиме Любов Величко

Директора театру–художнього керівника комунального закладу «Черкаський академічний театр ляльок» Любов Величко таки затвердили. Проте не обійшлося без суперечок, – інформує Прочерк.

Так, пані Величко підтримала депутат облради Валентина Коваленко, яка сказала, що та завжди підтримувала культуру і є гарним фахівцем.

Водночас депутат Юрій Ботнар висловлювався проти згаданої кандидатури. Він зауважив, що Величко була поплічником Тулуба.

Ботнар також порадив Коваленко більше не підходити і не розмовляти з ним, бо він не хоче спілкуватися з людьми, які підтримують регіоналів.

До слова, депутати також затвердили на посадах наступних осіб: директора обласної бібліотеки для дітей – Лідію Ушакову; директора обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка – Лідію Капкаєву; директора обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка – Олену Федоренко; директора Кам’янського державного історико-культурного заповідника – Галину Таран; директора обласного художнього музею – Ольгу Гладун; директора КП «Черкасиоблкіно» – Аллу Демченко; директора Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника – Парасковію Степенькіну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #ляльковийтеатр #любоввеличко #призначення
Оголошення
live comments feed...