• Головна
  • ЧНУ покращив свій вебометричний рейтинг
11:40, 3 лютого 2017 р.

ЧНУ покращив свій вебометричний рейтинг

За новими результатами одного з рейтингів університетів світу — Webometrics Ranking of World's Universities — Черкаський національний університет посідає 22 місце серед вишів України та є лідером серед вищих навчальних закладів Черкащини. Про це повідомляє прес-служба університету.

Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік та охоплюють двадцять тисяч університетів з усього світу.

У липні 2016 року Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького займав 39-ту позицію, піднявшись за півроку на 40 позицій від своїх попередніх результатів. Нині ж університет покращив свій рейтинг на 17 позицій.

ЧНУ-1

ЧНУ-1

Довідково

Вебометричний рейтинг університетів світу складають з 2004 року і публікують двічі на рік (у червні-липні та січні). Його складає Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC), яка діє при Міністерстві науки та інновацій Іспанії. Рейтинг починався з аналізу 6 000 університетів у 2004 році, на сьогодні аналізують понад 20 000 вищих навчальних закладів і визначають їхнє місце відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в Інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки. Можна критикувати цю методологію, але всі провідні ВНЗ світу знаходяться попереду. Лабораторія вдосконалює методологію і особливо це стосується змін, які зроблено у 2012 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чну #рейтинг #вебометричний
Оголошення
live comments feed...