• Головна
  • Сімейні лікарі Черкас почали набір пацієнтів
12:00, 2 лютого 2017 р.

Сімейні лікарі Черкас почали набір пацієнтів

Обрати свого сімейного лікаря уже можуть пацієнти П’ятого Черкаського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Саме до сімейних лікарів тепер мають звертатися черкащани у разі будь-яких проблем зі здоров’ям, – розповідає Діловий регіон.

Поки що триває набір пацієнтів. А повною мірою реформа повинна запрацювати з 1 липня 2017 року, коли буде укладено угоди з лікарями про медичне обслуговування.

У П’ятому Черкаському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги (так тепер називається колишня П’ята міська поліклініка) нині працюють 18 сімейних лікарів. Вони обслуговують близько 40 тисяч черкасців, що проживають у Південно-Західному районі. Відповідно до нових вимог, сімейний лікар може набрати не більше 2 тисяч пацієнтів. За кожного пацієнта, з ким укладена угода, заклад буде отримувати 200 гривень з державного бюджету в рік.

 «Черкащани поки що мають можливість вибрати лікаря, який їм більше до вподоби. До хорошого лікаря прийдуть хороші пацієнти. Це стимулює конкуренцію серед спеціалістів», – прокоментував для порталу «Діловий регіон» директор П’ятого Черкаського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Тарасов.

У центрі розробили спеціальну заяву-анкету для пацієнтів і вже почали запис. Форма договору буде затверджена Кабміном у квітні. А з 1 липня медичні центри запрацюють по-новому. Згідно з концепцією реформування системи охорони здоров’я, ухваленою Кабінетом міністрів Украйни, до вузького спеціаліста (офтальмолога, гастроентеролога, травматолога тощо) можна буде потрапити лише після консультації сімейного лікаря. Його послуги будуть безкоштовними. А от прийом профільного фахівця необхідно буде оплачувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #п’ятийцентр #сімейнілікарі #набірпацієнтів
Оголошення
live comments feed...