• Головна
  • До створення вишиваної карти України долучилися й черкаські казначеї (ФОТО)
16:50, 1 лютого 2017 р.

До створення вишиваної карти України долучилися й черкаські казначеї (ФОТО)

29 січня 2017 року до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України завітали працівники управління Державної казначейської служби України у м. Черкасах, щоб презентувати курсантам та командному складу інституту результати всеукраїнської казначейської акції – карту «Вишивана моя Україна». Про це розповідає сайт Черкаської міської ради.

Ця акція стартувала ще в минулому році та стала початком усіх заходів органів казначейської служби, присвячених 25-й річниці Незалежності нашої держави. Її ідея полягає в тому, що працівники територіальних органів казначейства своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини орнаментами, які притаманні кожному регіону.

Над створення карти почали працювали в серпні й продовжили до  жовтня 2016 року. Перші стібки було покладено казначеями Донеччини та Луганщини, які працюють на підконтрольній українській владі території. Нині вже повноцінна вишита карта України знову мандрує регіонами.

27 квітня цього року, у день народження казначейської служби, карта повернеться до столиці й займе своє почесне місце в центральному апараті Державної казначейської служби України.

Працівники служби висловлюють надію, що цей спільний власноруч створений оберіг – карта «Вишивана моя Україна» стане не лише одним із символів єдності нашого народу, але й прикладом дружби, взаємодії та згуртованості для кожного громадянина нашої держави.

Вишивка-1

Вишивка-1

Вишивка-2

Вишивка-2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #казначеї #картаукраїни #вишиванакарта
Оголошення
live comments feed...