• Головна
  • Кризовому центру для жінок у Черкасах замість запланованих 5 мільйонів гривень дадуть 1 мільйон
16:20, 1 лютого 2017 р.

Кризовому центру для жінок у Черкасах замість запланованих 5 мільйонів гривень дадуть 1 мільйон

У черкаському міському бюджеті на 2017 рік було заплановано виділити 5 млн грн на капітальний ремонт 1 та 2 корпусу будівлі по вул. Чорновола, 118/1 для розміщення там кризового центру для жінок. Проте на сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії її голова Юрій Тренкін запропонував забрати з цього проекту 4 млн грн, – пише Вичерпно.

2 млн грн підуть відтепер на ремонт приміщень 19 Комітетів самоорганізації населення (КСНів), наступні 2 млн грн – на зупинки громадського транспорту.

Початкова сума капітального ремонту приміщення КСНів у Програмі соціально-економічного розвитку (ПСЕРі) складала 400 тис. грн.

– Приміщення КСНів у жахливому стані. Тому я пропоную зняти 2 мільйони гривень і перерозподілити на КСНи, – сказав Юрій Тренкін.

На ремонт будівлі, в якій повинен розміститися кризовий жіночий центр, залишилось лише 1 млн грн. За словами Юрія Тренкіна, «для того, щоб вони провели документацію, проплатили аванс і почали роботу».

Бюджетна комісія підтримала пропозицію голови.

Нагадаємо, що нещодавно черкасці підтримали електронну петицію щодо створення в обласному центрі притулку для жінок, які зазнали різного виду насильства чи потрапили в ніші складні життєві обставини. Саме там вони могли б отримати психологічну, юридичну та соціальну допомогу.

На території Черкаського обласного відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ працює жіночий центр, який надає такі послуги жінкам та жінкам з дітьми, які постраждали від насильства. У Центрі працюють гарні фахівці, однак надати послуги всім вони не здатні, оскільки немає відповідного фінансування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #бюджетнакомісія #засідання #перерозподілкоштів #тренкін
Оголошення
live comments feed...