Гарячі тури в Болгарію

У Вас наближається час відпустки, а Ви до сих пір не визначилася з місцем відпочинку? Тоді поїздка в Болгарію зі Львова - ось що Вам дійсно підійде. Літо, сонце, море, пісок - ось що готова подарувати вам ця країна. А з турфірмою «Ваш турагент» тур перетворитися в незабутній відпочинок, тому що ми організовуємо найкращі тури в Болгарію зі Львова.

Болгарія є країною, розташованою на сході Балканського півострова і омивається Чорним морем. Так як клімат в цій державі можна назвати досить специфічним, тури в Болгарію користуються популярністю завжди, незалежно від пори року. Влітку тут можна чудово відпочити на пляжах, а взимку покататися на лижах зі схилів гір.

Бажаючим позасмагати під жарким сонцем рекомендується купувати путівку з червня по вересень, оскільки саме в цей час вода вже сильно прогріта, та й температура має вкрай комфортні показники. Любителям же гірськолижного відпочинку варто шукати тури з грудня по квітень: в даний період зима в країні дуже м'яка і сніжна.

На сайті туристичної агенції «Ваш турагент» гарячі тури http://vashturagent.lviv.ua/garjachi-tury-lviv/ зазвичай досить-таки активно розкуповуються нашими співвітчизниками. Ще б пак, адже для поїздки в цю державу не потрібно багато грошей. Найбільш популярними курортами влітку тут вважаються Созополь і Несебр. Що стосується зимових варіантів, то часто туристи зупиняються в таких містах, як Боровець, Банско і Пампорово.

Але палаюча Болгарія - це не тільки добре облаштовані пляжі і гірськолижні курорти, а й тисячолітня культура з безліччю цікавих пам'яток. Насолодитися природними красотами можна в національному парку, що називається «Центральні Балкани», де знаходиться найвищий водоспад в країні - Праскало. У столиці Болгарії обов'язково зайдіть до церкви Святої Софії, після чого загляньте в собор Олександра Невського, що знаходиться зовсім неподалік. В інших містах також є цікаві місця: у Варні туристи люблять гуляти по руїнах римських термів, а в Пловіде за давньоримським амфітеатру.

Туристична компанія «Ваш турагент» пропонує вам придбати путівку в Болгарію зі Львова на сайті http://vashturagent.lviv.ua/ref/bulgaria/ за досить демократичною ціною. Тепер у вас не буде необхідності збирати на поїздки великі суми грошей, адже ми підберемо вам найкращу путівку.

Також ми займаємося наданням візової підтримки для своїх клієнтів. У найкоротші терміни ви зможете без персональної присутності оформити візу в Європу і відвідати Болгарію. Якщо у вас виникли будь-які питання по турах або потрібно вирішити певні проблеми, звертайтеся до фахівців турфірми «Ваш турагент». Вони швидко проконсультують вас і допоможуть з вибором курорту.

До компетенції нашої туристичної фірми входить оформлення документів, консультація з питань відвідувача. З нашою компанією ви можете не турбуватися про свій відпочинок.

Приходьте і звертайтеся саме до нас, і ми забезпечимо ваш відпочинок яскравими враженнями та комфортними умовами. Наша фірма дорожить своїми клієнтами, а значить, готова надати якісні послуги з обслуговування.