Мер призначив громадські слухання з питання забудови Соснівки на 19 лютого

Громадські слухання щодо забудови мікрорайону Соснівка призначено на 19 лютого. Місцем проведення залишається Будинок культури ім. І. Кулика. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«Після кількох громадських обговорень суперечливого питання забудови у Соснівці підписав розпорядження про призначення громадських слухань. Запрошую всіх небайдужих до цього питання в Будинок Кулика 19 лютого на 14 годину», – написав мер.

Видання «Про все» нагадує, що 24 січня в Будинку культури ім. І. Кулика було проведено громадське обговорення проекту забудови мікрорайону “Соснівка” біля так званої “Андріївської дачі” житловим комплексом з 16- та 21-поверховими будинками. Участь у  обговореннях взяло понад двісті жителів Черкас.

Під час обговорень категорично проти забудови виступили представники окремих політичних сил. Зокрема, депутат Черкаської міської ради Ярослав Нищик та член виконкому ЧМР Дмитро Кухарчук заявили, що у випадку ігнорування позиції громади, представлені ними політичні структури вдадуться до радикальних дій проти забудовників.

За результатами обговорень прийнято рішення провести процедурно підготовлені громадські слухання 18 лютого, о 14.00. Проте, Анатолій Бондаренко підписав відповідне розпорядження на 19 число.

www.facebook.com
черкаси соснівка забудова слухання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі