• Головна
  • «Черкаські Мавпи» без проблем розібралися з «Волиньбаскетом»
09:13, 27 січня 2017 р.

«Черкаські Мавпи» без проблем розібралися з «Волиньбаскетом»

Після невеликої перерви Суперліга Парі-Матч повернулася до Черкас. У місцевому ПС “Будівельник” команда Максима Міхельсона приймала команду з нижньої частини турнірки – луцький “Волиньбаскет”, – розповідає прес-служба «черкаського клубу.

Стартове вкидання виграли саме черкасці, які за 10 секунд після цього зусиллями гравця молодіжної збірної України Дмитра Скапінцева відкрили рахунок. Вже за декілька миттєвостей все той же Скапінцев реалізував ще два очки з фарби та, можна сказати, задав ритм господарям на весь матч. Ривок 10:0 – саме такі цифри були на табло в Черкасах, коли після стартового перформансу від молодого гравця почав додавати ще один великий Ігор Чумаков. Лучани ж в першій чверті так і не змогли знайти протидію великим із Черкас та в підсумку програли чверть з рахунком 25:9.

Проте вже в другій чверті підопічні Дмитра Чайковського ввімкнулися та не дали “мавпам” піти у ще більший відрив, хоча черкасці і створили декілька ефектних моментів, зокрема молодий вихованець “Черкаських Мавп” Іван Ткаченко виконав емоційний блок, а ще один гравець “білих” – Антон Давидюк потужно вдарив згори. Підсумок ж першої половини гри 44:27 для господарів.

В третій десятихвилинці “Волиньбаскет” продовжив боротьбу і впродовж чверті тримався практично на рівних, лише на останній секунді Олександр Сізов реалізував третю трьоху за матч та вивів свою команду вперед в чверті.

В останній же десятихвилинці тренери дали час своїм молодим гравцям, які не зіпсували малюнок гри як в одній так і в іншій команді. Окремо варто відмітити Микиту Воєводу, який реалізував ефектний дальній кидок з 8 метрів та додав емоцій глядачам у ПС “Будівельник”.

Завершив же гру все той же молодий бігмен Дмитро Скапінцев, який з сиреною набрав своє 14 очко в матчі та встановив фінальний рахунок – 79:58.

Баскет-гол

Баскет-гол

Кращим гравцем став сьогодні молодий бігмен “мавп” Дмитро Скапінцев, який за 23 хвилини на майданчику набрав 14 очок, зібрав 7 відскоків та віддав 3 результативні передачі.

Господарі паркету свій наступний матч проведуть в рамках FreezeOil Кубку України 5 лютого, коли в Дніпрі зійдуться у двобої з однойменною командою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію