У Черкасах зростуть тарифи на водопостачання. Але несуттєво, запевняє директор Водоканалу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і компослуг України, цього року планує підвищення тарифу на водопостачання. Директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко підтвердив кореспонденту УНН-Центр, що тариф для черкасців зросте, проте на його думку, несуттєво.

“Перша хвиля ліцензіатів, близько 50, вже отримують дані про нові тарифи від НКРЕ. Ми в цю першу хвилю не втрапили, хоча подали свої розрахунки ще торік. Тарифи будуть переглядатися обов’язково, проте думаю, що для жителів Черкас вони зростуть несуттєво”, – сказав Сергій Овчаренко.

Тарифи у різних містах зростуть неоднаково: для когось – на 37 %, для інших – на 9 %. Директор водоканалу не висловив припущень щодо розміру зростання в Черкасах, проте вважає, що воно не буде суттєвим. Річ у тім, що міський водоканал оперативно реагував на зростання цін на ринку і постійно коригував свій тариф, вчасно подавав дані до НКРЕ (останній раз – у жовтні 2016 року). Інші водоканали не переглядали своїх тарифів з 2014 року, тому для них це підвищення буде значним.

Сергій Овчаренко припустив, що нові тарифи будуть прийняті НКРЕ не пізніше лютого, а введені в дію вже у березні.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкасиводоканал тарифи підвищеннятарифів водопостачання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі