Рятувальники навчали дітлахів правилам безпеки

25 січня в Черкасах співробітники Управління ДСНС України у Черкаській області в рамках спеціального плану, спрямованого на підвищення рівня обізнаності населення правилам пожежної та техногенної безпеки, провели для дітей дошкільного закладу №89 «Віночок» тематичне заняття з основ безпечної життєдіяльності.

Метою зустрічі рятувальників з дітлахами було ознайомлення дітей 4-5 років із можливими небезпеками навколишнього середовища, а також навчання елементарним правилам безпечної поведінки і зокрема виклику «Служби порятунку», – розповідають у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

На початку заходу рятувальники продемонстрували дітям навчальні відеоролики в яких у стислій та зрозумілій малечі формі, розповіли про небезпеки, що чатують в життєвому просторі навколо дітей, нагадали прості правила власної безпеки. Спілкуючись із вихованцями закладу співробітники Служби порятунку «101» розповіли малечі про основні причини виникнення пожеж, можливі наслідки пустощів дітей із сірниками, відкритим вогнем, газом, побутовою хімією, ліками. Під час зустрічі працівники ДСНС доступно пояснили дітям заходи безпеки в разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Не забули рятувальники розповісти і про небезпеку перебування на тонкій кризі у зимовий період.

Рятувальники-1
Рятувальники-1
http://ogp.ck.ua/
черкаси рятувальники дітлахи навчання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі