Оскандалену вчительку 17 школи звільнено з роботи (ДОКУМЕНТ)

Сьогодні в департаменті освіти було зачитано наказ, згідно з яким учителя англійської мови школи № 17 Наталію Макаренко звільнено з посади. Про це в коментарі кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” повідомив заступник міського голови Ігор Коломоєць.

– Було засідання комісії, зачитали наказ і дали можливість учителю висловитись. Вона з усім погодилась. Наталія Макаренко була з адвокатом, могла б написати заперечення. Однак вона цього не зробила. Сказала, що буде подавати на суд, – зазначив Коломоєць.

Він також додав, що був присутній на комісії, щоб проконтролювати, “аби були виконані всі норми закону, щоб не було жодних порушень, приниження педагога чи когось із батьків”.

Звільнили-1
Звільнили-1
Звільнили-2
Звільнили-2

Як повідомляв раніше “ІнфоМІСТ”, конфлікт у 5-Б класі 17 школи виник у грудні минулого року. Батько однієї з учениць Марії Шакіної Дмитро виступив проти класного керівника, вчительки англійської мови Наталії Макаренко. Як з’ясувалося, вчителька дозволяла собі некоректні висловлювання до учнів під час навчального процесу. Після того, як скандал дійшов до міського голови Анатолія Бондаренка та профільного департаменту, було ухвалено рішення звільнити педагога.

infomist.ck.ua
черкаси школа№17 вчителька наталіямакаренко звільнення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі