• Головна
  • Анатолій Бондаренко на два місяці повернув допорогові закупівлі через «ProZorro» (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)
15:00, 25 січня 2017 р.

Анатолій Бондаренко на два місяці повернув допорогові закупівлі через «ProZorro» (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко доручив департаментам, комунальним закладам, установам та підприємствам Черкаської міськради «впродовж двох місяців 2017 року здійснювати закупівлю товарів через систему електронних державних закупівель ProZorro за умови, що очікувана річна вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 20 тисяч гривень». Це розпорядження Бондаренко опублікував у «Фейсбуці».

 «Як і обіцяв, розпорядження «Про рекомендацію щодо застосування системи електронних державних закупівель ProZorro» підписано, – написав міський голова. – Протягом двох місяців департаменти, комунальні заклади, установи та підприємства Черкаської міської ради здійснюватимуть через систему ProZorro закупівлю товарів вартістю від 20 тисяч гривень».

Бондаренко-1

Бондаренко-1

Водночас, у розпорядженні не зазначено, з якого моменту відбувається відлік «двох місяців 2017 року». Крім того, це розпорядження, вочевидь, не стосується закупівлі послуг.

У коментарі до цього допису міського голови громадська активістка Вікторія Феофілова зазначила, що ProZorro «працює там, де є політична воля керівництва міста. Всіх інших вчать і змушують ці знання застосовувати. А якщо ви знову даєте щось на відкуп вашим "департаментам" то отримаєте те, що і було: «Ніякої доцільності! Прямі угоди – краще, швидше і передбачуваніше». Питання треба ставити руба і без альтернатив: треба працювати в ProZorro – тільки тоді й буде толк, доведено життям».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #бондаренко #розпорядженняпрозорро
Оголошення
live comments feed...