• Головна
  • Черкаські школярі стали переможцями конкурсу дитячої творчості «Єдина родина – сильна Україна» (ФОТО)
13:50, 25 січня 2017 р.

Черкаські школярі стали переможцями конкурсу дитячої творчості «Єдина родина – сильна Україна» (ФОТО)

25 вихованців ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР взяли участь в обласному конкурсі дитячої творчості «Єдина родина – сильна Україна», підсумки якого були оголошені 23 січня у Галереї народного мистецтва. – інформує сайт Черкаської міської ради.

Тематичний захід проводиться з метою стимулювання підростаючого покоління висловлювати свою громадянську позицію та створення мирного образу України, шляхом свого творчого потенціалу; формування національної свідомості і патріотичного виховання у дітей та молоді.

На творчий конкурс представлено понад півтори сотні дитячих виробів за двома номінаціями: «образотворче мистецтво» та «декоративно-прикладне мистецтво» у чотирьох вікових групах.

Дипломами за призові місця відзначені Неїленко Софія, Трофімов Ілля, Тимошенко Марія та Жуковська Вікторія, а володарями призу глядацьких симпатій стали Ємел’янова Марія, Пономарьова Марія та Дудник Діана.

Вітаємо талановитих вихованців та їх керівників: Топчій Наталію, Микитченко Ольгу, Кругляк Ірину і Тимошенко Галину, з черговою перемогою!

Малюнки-1

Малюнки-1

Малюнки-2

Малюнки-2

Малюнки-3

Малюнки-3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #дитячатворчість #конкурс #образотворчемистецтво
Оголошення
live comments feed...