«Свободівці» зашипували, тобто, понабивали гвіздків у дерева навколо “Андріївської дачі” (ФОТО)

Депутати міської та обласної ради від “Свободи” провели шипування дерев навколо “Андріївської дачі”, де забудовник планує звести багатоповерхівки на місці лісу. Про це повідомив у Фейсбук депутат облради Юрій Ботнар.

– Із побратимами провели екотажну акцію прямої дії проти забудови зеленої зони черкаської Соснівки. Провели шипування дерев навколо так званої “Андріївської дачі”, яку намагаються прихватизувати черкаські ділки. Вся ця мальовнича територія за проектом має бути забудована багатоповерховими одороблами та будиночками для мажорів. Таким чином 5 га зеленої зони міста просто крадуть у 99% черкасців.

Тепер забудовник буде прикро вражений, коли спробує зрізати дерева, адже цвяхи, що ми вбили у довільно обрані дерева на території, яку планують забудувати, зірвуть з пилок чимало ланцюгів, а з ними – перші намагання винищити легені міста. Для моралістів та критиканів одразу варто наголосити, що шипування – розповсюджений екозахисний захід і не завдає шкоди деревам.

Закликаю долучатися до прямого захисту Черкас усіх і кожного. Дерев там ще багато, а тому багато й роботи», – написав Юрій Ботнар.

Шиповано-1
Шиповано-1
www.facebook.com
черкаси соснівка забудова шипування свободівці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі