• Головна
  • Черкаські фехтувальники командою здобули “бронзу” чемпіонату України
16:30, 20 січня 2017 р.

Черкаські фехтувальники командою здобули “бронзу” чемпіонату України

17-18 січня 2017 року у Миколаєві пройшов Чемпіонат України з фехтування на шаблях серед кадетів (2000 р.н. та молодші). Ці змагання були приурочені до відкриття новозбудованого спеціалізованого фехтувального спортивного комплексу, який відкривав президент України Петро Порошенко. Це єдина сучасна фехтувальна зала в Україні.

Для наших вихованців змагання були останнім відбірковим етапом до Чемпіонату Європи, який розпочнеться з 26 лютого у болгарському місті Пловдів, – розповідають у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

На жаль, в особистій першості наші земляки залишилися без медалей, хоча  Гнідашева Валерія та Грабіжна Катерина зупинились всього у кроці до медалей, програвши за вихід до фіналу. Не змогли дівчата здобути медалі і в командній першості, програвши за третє місце представницям Миколаєва. Команда юнаків у складі: Лифар Антон, Внуков Валентин, Письменний Юрій та Бурмістров Владислав на Чемпіонаті України посіли третє місце, вигравши у представників Одеси.